Pracujesz w przedszkolu / żłobku / szkole/domu kultury?

A może należysz do Rady Rodziców?

Chcesz zorganizować wyjątkowy dzień mamy/taty/dziadków w przedszkolu/szkole?

A może jesteś właścicielem bawialni/sali zabaw?

Chcesz pobudzić w dzieciach kreatywność, poszerzyć ich wyobraźnię?

Razem możemy tworzyć bransoletki i breloczki, kolorować kubeczki, ozdabiać skarbonki czy torby zakupowe. Tak naprawdę możliwości jest wiele, a temat warsztatów może nawiązywać do zbliżającego się święta, do tematu lekcji itd.
Zapraszam Cię zatem do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Jak wyglądają moje warsztaty?

Co je wyróżnia?

To nie tylko zajęcia kreatywne i wspólne tworzenie pięknych rzeczy, ale także szczypta wspaniałej zabawy. Warsztaty ze mną trwają 60 minut. Mniej więcej 30 min.to praca twórcza, a pozostały czas to zabawy integracyjne, sportowe czy zabawy przemycające odrobinę nauki. Zachęciłam Cię?
Mam nadzieję, że tak, ale wrzucam tutaj jeszcze opinie już zadowolonych nauczycieli i rodziców z moich warsztatów (i nie tylko ;-))

Emilia Kolanko
Emilia Kolanko
2023-07-17
Serdecznie polecam animacje prowadzone przez Panią Kasię! 😍Gibusiolandia zawitała do nas w trakcie półkolonii "Lato w szkole". Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i przede wszystkim niesamowitemu kontaktowi z dziećmi, zabawy były wielką frajdą dla wszystkich 😍 Pani Kasia reagowała na emocje dzieci, będąc bardzo elastyczną w doborze zabaw. Nikt się nie nudził, co w grupie 30 osób jest naprawdę wielką sztuką ♥️ Bardzo dziękuję i raz jeszcze bardzo polecam 🌷🌷
Anna Kaźmierczak-Łuczak
Anna Kaźmierczak-Łuczak
2023-06-06
Pani Kasia jest wymarzoną animatorką dla dzieci. Jest osobą przyjazną, wesołą, ciepłą, a do tego niesamowicie zdolną i kreatywną. Stale stawia na rozwój. Udana zabawa pewna na 100%. Polecam z przyjemnością. A.K.Ł.
Marcin Górka
Marcin Górka
2023-06-02
Zdecydowanie polecam! Pełne i prawdziwe zaangażowanie, fajne pomysły, Dzieci bardzo zadowolone!
Weronika Zelek
Weronika Zelek
2023-06-01
Bardzo serdecznie polecam wszystkim Panią Kasię! Jest to osoba pełna pozytywnej energii, a dzieci są zachwycone jej pomysłami i sposobem prowadzenia zajęć. Wszystko było dobrze zorganizowane, a atrakcje dobrane pod wiek uczniów. Dziękuję w imieniu wszystkich zadowolonych dzieci ❤️ To była wspaniała przygoda!
Edyta Szymczyk
Edyta Szymczyk
2023-05-13
Polecamy. Zabawy z dzieciakami pierwsza klasa. Super profesjonalnie.
Katarzyna Gawłowska
Katarzyna Gawłowska
2023-04-30
Polecam współpracę z Gibusiolandią z całego serca. Pani Kasia właścicielka jest wspaniała i ma świetny kontakt z dziećmi.
Art Boutique
Art Boutique
2023-04-30
Polecam 🙂
Agnieszka Raczyńska
Agnieszka Raczyńska
2023-04-28
Kasia prowadziła warsztaty w przedszkolu i szkole moich dzieci. Starszy uszył poduszkę i sam ją ozdobił tak jak chciał więc teraz jest ulubiona😊 Kasia ma dużo pozytywnej energii i dobre serce wiec dzieci ja lubią, także te mniej przebojowe.
Piotr Pietruszewski
Piotr Pietruszewski
2023-04-13
Świetne warsztaty organizowane u nas w Przedszkolu, Córce bardzo się podobały, serdecznie polecam :)
Ewa Madej
Ewa Madej
2023-03-03
Szczerze polecam,Kasia prowadzi warsztaty w szkole/przedszkolu w Klokoczynie.Moje dzieciaki ją uwielbiają i z niecierpliwością czekają co wymyśli następnym razem.

Z naszymi warsztatami dotrzemy do Krakowa, Chrzanowa, Wadowic, Wieliczki i innych miast i wsi województwa małopolskiego.