INNE ATRAKCJE

Pod nazwą inne atrakcje kryje się wszystko to co możemy Ci zaproponować solo bez animacji, tak aby urozmaicić Twoją imprezę. Co zaliczamy do innych atrakcji? Doświadczenia z suchym lodem, pokazy bańkowe i puszczanie dużych baniek oraz malowanie twarzy i brokatowe tatuaże (wszystkie opisane poniżej!).

Doświadczenia z suchym lodem – ta atrakcja dla dzieci to wielkie WOW! Mogą nie tylko poznać jego właściwości, dowiedzieć się gdzie suchy lód jest używany, ale także zobaczyć jego działanie. Razem zamrozimy różne produkty spożywcze, zrobimy wybuchające pianą wulkany, nadmuchamy balony czy zobaczymy tańczące monety. Nie zabraknie oczywiście produkowania dużej ilości dymu oraz innych eksperymentów z suchym lodem w roli głównej. Taki pokaz może być dodatkową atrakcją dla dzieci na rodzinnej imprezie, jak i urodzinach w stylu Krainy Lodu, ale także jako dodatkowa dawka nauki przez doświadczanie w szkole czy przedszkolu.

Pokazy bańkowe, duże bańki i/lub zamykanie w bańce – mało, które dziecko nie lubi baniek mydlanych, jeśli więc chcesz dzieciom sprawić ogromną radość możemy przyjechać z bezpiecznym dla dzieci płynem do baniek i odpowiednim sprzętem. Wewnątrz możemy zrobić mini pokaz bańkowy, przy użyciu różnych sprzętów sprawić by dzieci przeniosły się w bańkowy świat. Zobaczą nie tylko zwykłe bańki, które uwielbiają, ale i bańki dymne, i ogniowe. Na koniec każde chętne dziecko może zostać w bańce zamknięte. Filimik obok pokazuje urywek z takiego pokazu.
Jeśli pogoda pozwala robimy także duże bańki z dziećmi na zewnątrz. Najpierw pokazujemy dzieciom jak się je robi, a potem każde chętne dziecko może spróbować swoich sił i samo je robić. Są jednak dzieci, które uwielbiają bańki gonić i rozbijać, nie ma problemu abyśmy my je robili, a dzieciaki rozwalały.

Malowanie twarzy i/lub brokatowe tatuaże – to atrakcja, którą dzieciaki wprost uwielbiają. Dlatego jeśli organizujesz piknik, imprezę rodzinną czy firmową, a może otwierasz bawialnie lub są urodziny przedszkola/szkoły, w której pracujesz możesz nas zaprosić. Chętnie sprawimy radość dzieciom malując im buźki, rączki czy robiąc tatuaże brokatowe. Robimy to profesjonalnie, materiałami, które są przeznaczone dla dzieci i są bezpieczne dla nich.

Te dodatkowe atrakcje są wyceniane indywidualnie więc jeśli jesteś zainteresowany/a napisz do nas lub zadzwoń na nr tel. 795-135-769, a ustalimy szczegóły. Cena zależy od ilości dzieci, rodzaju animacji i miejsca do którego musimy dotrzeć. Zapraszam do kontaktu!

Dotrzemy w każdy zakątek województwa małopolskiego.

Odwiedzenie poniższych miejscowości sprawi nam radość Kraków, Skawina, Wadowice, Michałowice, Zielonki, Alwernia, Żarki, Libiąż, Rybna, Przeginia Narodowa, Przeginia Duchowna, Kamień, Rusocice, Liszki, Kryspinów, Czernichów, Wołowice, Wieliczka, Podłęże, Węgrzce. Jeśli potrzebujecie nas gdzie indziej – jasne przyjedziemy!