INNE ATRAKCJE

Pod nazwą inne atrakcje kryje się wszystko to co możemy Ci zaproponować solo bez animacji, tak aby urozmaicić Twoją imprezę. Co zaliczamy do innych atrakcji?

Malowanie twarzy i/lub brokatowe tatuaże – to atrakcja, którą dzieciaki wprost uwielbiają. Dlatego jeśli organizujesz piknik, imprezę rodzinną czy firmową, a może otwierasz bawialnie lub są urodziny przedszkola/szkoły, w której pracujesz możesz nas zaprosić. Chętnie sprawimy radość dzieciom malując im buźki, rączki czy robiąc tatuaże brokatowe. Robimy to profesjonalnie, materiałami, które są przeznaczone dla dzieci i są bezpieczne dla nich.

Duże bańki i/lub zamykanie w bańce – mało, które dziecko nie lubi baniek mydlanych, jeśli więc chcesz dzieciom sprawić ogromną radość możemy przyjechać z bezpiecznym dla dzieci płynem do baniek i odpowiednim sprzętem.
Najpierw pokazujemy dzieciom jak się je robi, a potem każde chętne dziecko może spróbować swoich sił i samo je robić. Są jednak dzieci, które uwielbiają bańki gonić i rozbijać, nie ma problemu abyśmy my je robili, a dzieciaki rozwalały. Jeśli chodzi o zamykanie w bańce to najlepiej jeśli odbywa się to w pomieszczeniu gdyż wiatr nie jest naszym sprzymierzeńcem. Oczywiście jeśli zamykanie w bańce odbywa się wewnątrz rozkładamy nieprzemakalną matę i podłoga będzie bezpieczna. Na zewnątrz możemy także próbować zamykać w bańce, ale tylko gdy nie ma wiatru i teren jest w miarę równy.

Animacje dla maluszków 1+ – prowadzisz żłobek i chciałabyś urozmaicić dzieciom czas np. podczas urodzin żłobka, prowadzisz bawialnię, a może organizujesz maluszkowi urodzinki? Możesz nas zaprosić chętnie zorganizujemy maluszkom czas od kącika malucha z dużymi zabawkami, basenu z ogromem kolorowych piłek po zajęcia sensoryczne z użyciem muzyki.

Te dodatkowe atrakcje są wyceniane indywidualnie więc jeśli jesteś zainteresowany/a napisz do nas lub zadzwoń na nr tel. 795-135-769, a ustalimy szczegóły. Cena zależy od ilości dzieci, rodzaju animacji i miejsca do którego musimy dotrzeć. Zapraszam do kontaktu!

Dotrzemy w każdy zakątek województwa małopolskiego.

Odwiedzenie poniższych miejscowości sprawi nam radość Kraków, Skawina, Wadowice, Michałowice, Zielonki, Alwernia, Żarki, Libiąż, Rybna, Przeginia Narodowa, Przeginia Duchowna, Kamień, Rusocice, Liszki, Kryspinów, Czernichów, Wołowice, Wieliczka, Podłęże, Węgrzce. Jeśli potrzebujecie nas gdzie indziej – jasne przyjedziemy!