ANIMATORKA NA WESELE, KOMUNIĘ, CHRZCINY

Planujesz wesele, chrzciny lub przyjęcie komunijne swojego dziecka?
Gośćmi na imprezie będą także dzieciaki?
Nie chcesz aby się nudziły?
Chcesz aby ktoś się nimi zajął, a dorośli mogli w spokoju bawić się czy porozmawiać?

Moje animacje są gwarancją ekstra zabawy i tworzeniem cudownych wspomnień.
Zapraszam zatem do przeglądnięcia przygotowanych przeze mnie pakietów na imprezy okolicznościowe.

Jeśli już dokonasz wyboru zarezerwuj termin – jak to zrobić? Informacje podane są w zakładce rezerwacje.
W razie jakichkolwiek wątpliwości napisz lub zadzwoń do mnie, jeśli potrzebujesz wyceny indywidualnej również zapraszam do kontaktu.

Animatorka na wesele, komunię czy chrzest to mega rozwiązanie!

foto: Anna Bąk, Kolory – Studio Fotografii
foto: Anna Bąk, Kolory – Studio Fotografii
foto: Anna Bąk, Kolory – Studio Fotografii
foto: Anna Bąk, Kolory – Studio Fotografii
 • Duże bańki sprawdzą się jeśli animacje są na zewnątrz. Dzieci dzielą się na te, które uwielbiają je robić i na te, które chętnie łapią bańki. Zdradzę także, że i dorośli mają mega frajdę podczas ich robienia także sprawdzi się na każdej imprezie 😉
 • Zamykanie w bańce sprawdzi się w przypadku animacji wewnątrz gdyż na zewnątrz wiatr może być nie sprzyjający tej atrakcji. To świetna zabawa i chwila na zrobienia mega fotek, dlatego będzie to mega atrakcja dla dużych i małych.
 • Piniata – to zazwyczaj atrakcja urodzinowa, ale myślę że podczas każdej imprezy może być świetną atrakcją nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Oczywiście to rzecz robiona na indywidualne zamówienie w kształcie jaki Wam przyjdzie do głowy, a my będziemy w stanie wykonać 😉
 • MINI prezenciki – to bransoletka lub breloczek będące pamiątką dla gości w podziękowaniu za przybycie na imprezę.
 • Warsztaty kreatywne ich opis znajduje się w zakładce „WARSZTATY KREATYWNE” w przypadku wyboru pakietu
  i dodatkowo warsztatów wybieracie co kreatywnego będą dzieci robić i doliczamy za każde dziecko 20zł. W przypadku realizacji samych warsztatów ceny jak w cenniku z zakładki warsztaty kreatywne.
 • Kącik maluszka – jeśli urodziny np. są w lokalu lub nie masz zabawek w domu, a będą maluszki 0-3 lata przywożę ze sobą zabawki i kocyki aby i maluchy, które nie biorą udziału w animacjach miały co robić, ale i starsi chętnie korzystają w czasie odpoczynku.
 • Festiwal kolorów – to wyrzucenie przez dzieci w górę kolorowych proszków holi na mój znak. Zazwyczaj odbywa się to pod koniec imprezy. Polecam ostrzec o tej atrakcji rodziców małych gości aby mieli na sobie ubrania, które mogą się nie doprać. Oczywiście wszyscy chętni goście mogą wziąć udział w tej zabawie i ci mali, i ci duzi.
 • Dodatkowa animatorka na chrzest, komunię – jest niezbędna jeśli na przyjęciu jest więcej niż 12-15 dzieci, ale na Twoje życzenie może się także pojawić za dodatkową opłatą gdy dzieci jest mniej.
 • Dodatkowa godzina – jeśli chcesz aby dzieci bawiły się z animatorką na imprezie dłużej niż przewidziany czas w pakiecie możemy mój pobyt wydłużyć za określoną opłatą. W przypadku wyboru warsztatów kreatywnych jest to wliczone w ich cenę i wówczas jestem z dziećmi odgórnie 3h, a nie 2h.

Do każdego pakietu można dołożyć coś z listy dodatków w określonej cenie znajdującej się obok danej atrakcji.

Obszar na którym działam to województwo małopolskie, dojadę w każdy jego zakątek. W cenie danego pakietu dojazd do 30 km od Czernichowa (32-070), powyżej naliczana jest opłata 2zł za każdy kolejny km.

Kraków, Skawina, Wadowice, Michałowice, Zielonki, Alwernia, Żarki, Libiąż, Rybna, Przeginia Narodowa, Przeginia Duchowna, Kamień, Rusocice, Liszki, Kryspinów, Czernichów, Wołowice, Wieliczka, Podłęże, Węgrzcechętnie odwiedzę te miasta, miasteczka i wsie (inne w Małopolsce także).
Animatorka na imprezę przyjedzie wszędzie gdzie ją zaprosicie 😉