Planujesz urodziny dziecka lub swoje, wesele, chrzciny lub przyjęcie komunijne?
Gośćmi na imprezie będą także dzieciaki?
Nie chcesz aby się nudziły?
Chcesz aby ktoś się nimi zajął,
a dorośli mogli w spokoju bawić się czy porozmawiać?

Nasze animacje są gwarancją ekstra zabawy i tworzeniem cudownych wspomnień.

Zapraszam zatem do przeglądnięcia naszej oferty, w której oprócz zabaw animacyjnych można znaleźć także dodatkowe atrakcje – różnego rodzaju warsztaty, animacje z bańkami czy brokatowe tatuaże. Znajdzie się także coś dla maluszków nie biorących udziału w typowych animacjach jak i strefa gier XXL, która wciąga nie tylko dzieci, ale i dorosłych.
Jeśli już dokonasz wyboru zarezerwuj termin. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań zapraszam do kontaktu!

Masz wątpliwości? Przeczytaj te opinie i porzuć w kąt wątpliwości bo świetnie trafiłaś/eś! Zobacz sam/a!

Emilia Kolanko
Emilia Kolanko
2023-07-17
Serdecznie polecam animacje prowadzone przez Panią Kasię! 😍Gibusiolandia zawitała do nas w trakcie półkolonii "Lato w szkole". Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i przede wszystkim niesamowitemu kontaktowi z dziećmi, zabawy były wielką frajdą dla wszystkich 😍 Pani Kasia reagowała na emocje dzieci, będąc bardzo elastyczną w doborze zabaw. Nikt się nie nudził, co w grupie 30 osób jest naprawdę wielką sztuką ♥️ Bardzo dziękuję i raz jeszcze bardzo polecam 🌷🌷
Anna Kaźmierczak-Łuczak
Anna Kaźmierczak-Łuczak
2023-06-06
Pani Kasia jest wymarzoną animatorką dla dzieci. Jest osobą przyjazną, wesołą, ciepłą, a do tego niesamowicie zdolną i kreatywną. Stale stawia na rozwój. Udana zabawa pewna na 100%. Polecam z przyjemnością. A.K.Ł.
Marcin Górka
Marcin Górka
2023-06-02
Zdecydowanie polecam! Pełne i prawdziwe zaangażowanie, fajne pomysły, Dzieci bardzo zadowolone!
Weronika Zelek
Weronika Zelek
2023-06-01
Bardzo serdecznie polecam wszystkim Panią Kasię! Jest to osoba pełna pozytywnej energii, a dzieci są zachwycone jej pomysłami i sposobem prowadzenia zajęć. Wszystko było dobrze zorganizowane, a atrakcje dobrane pod wiek uczniów. Dziękuję w imieniu wszystkich zadowolonych dzieci ❤️ To była wspaniała przygoda!
Edyta Szymczyk
Edyta Szymczyk
2023-05-13
Polecamy. Zabawy z dzieciakami pierwsza klasa. Super profesjonalnie.
Katarzyna Gawłowska
Katarzyna Gawłowska
2023-04-30
Polecam współpracę z Gibusiolandią z całego serca. Pani Kasia właścicielka jest wspaniała i ma świetny kontakt z dziećmi.
Art Boutique
Art Boutique
2023-04-30
Polecam 🙂
Agnieszka Raczyńska
Agnieszka Raczyńska
2023-04-28
Kasia prowadziła warsztaty w przedszkolu i szkole moich dzieci. Starszy uszył poduszkę i sam ją ozdobił tak jak chciał więc teraz jest ulubiona😊 Kasia ma dużo pozytywnej energii i dobre serce wiec dzieci ja lubią, także te mniej przebojowe.
Piotr Pietruszewski
Piotr Pietruszewski
2023-04-13
Świetne warsztaty organizowane u nas w Przedszkolu, Córce bardzo się podobały, serdecznie polecam :)
Ewa Madej
Ewa Madej
2023-03-03
Szczerze polecam,Kasia prowadzi warsztaty w szkole/przedszkolu w Klokoczynie.Moje dzieciaki ją uwielbiają i z niecierpliwością czekają co wymyśli następnym razem.

Wycena indywidualna zarówno samych animacji, jak i pojedynczych warsztatów, dodatkowych atrakcji także jest możliwa wystarczy, że zadzwonisz pod nr tel. 795-135-769 lub napiszesz e-mail na adres: gibusiolandia@gmail.com.

Działamy na terenie całej Małopolski, dojedziemy w każdy jej zakątek. W cenie danego pakietu dojazd do 30 km od Czernichowa (32-070), powyżej naliczana jest opłata 2zł za każdy kolejny km.

Z chęcią odwiedzimy – Kraków, Skawinę, Wadowice, Michałowice, Zielonki, Alwernię, Żarki, Libiąż, Rybną, Przeginię Narodową, Przeginię Duchowną, Kamień, Rusocice, Liszki, Kryspinów, Czernichów, Wołowice, Wieliczkę, Podłęże, Węgrzce oraz inne miasta, miasteczka i wsie w województwie małopolskim.