Oprócz animacji dla dzieci oferuję też warsztaty kreatywne oraz malowanie twarzy czy tatuaże. Mogę oczywiście przyjechać na wszystkie z wymienionych rzeczy, ale także na same animacje, same warsztaty czy tylko po to aby wymalować dzieciaki.
Aby dowiedzieć się czy termin, który Cię interesuje jest wolny …

 1. Napisz do mnie e-mail pod adres gibusiolandia@gmail.com lub sms na nr tel. 795 135 769 z poniższymi danymi:
  # data i godziny animacji/warsztatów/malowania twarzy
  # miejscowość, ulica (można dla ułatwienia podać kod pocztowy)
  # rodzaj imprezy (urodziny, komunia, wesele itp.)
  # ilość dzieci z przedziałem wiekowym (jeśli nie masz jeszcze potwierdzonej ilości to orientacyjnie)
  # co Cię interesuje same animacje czy jeszcze dodatkowe opcje (przedstawione w zakładce „Animacje”
  # jeśli jesteś zainteresowany warsztatami dla przedszkoli kontaktuj się tą samą drogą i podaj te same dane
  z dopiskiem, że warsztaty będą dla przedszkola/szkoły

  PRZYKŁAD WIADOMOŚCI: 24.09.2022, 14-17:00, Czernichów ul. Słoneczna, urodziny, 10 dzieci (7-10lat), 2h animacji + malowanie twarzy i duże bańki.
  PRZYKŁAD WIADOMOMOŚCI dot. warsztatów w przedszkolu/szkole: 24.09.2022, 9-11:00, przedszkole ul.Słoneczna, Czernichów, 2 grupy po 15 osób 3-4latki, 5-6latki, warsztaty ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ ozdoby świąteczne.

  Jeśli podasz powyższe dane wraz z informacją zwrotną czy data jest wolna od razu dostaniesz wycenę usługi.

  * Możesz także zadzwonić oczywiście, jeśli jednak nie odbiorę proszę o sms. Odpiszę tak szybko jak będzie to możliwe.
 2. Gdy ustalimy szczegóły, zaakceptujesz cenę, a ja termin będę mieć wolny wpłać zadatek w wysokości 30% ustalonej kwoty za usługę na poniższe konto bankowe:
  57 1140 2004 0000 3602 8283 0770 (Mbank)
  GIBUSIOLANDIA.PL Katarzyna Gibek
  ul. Słoneczna 13, 32-070 Czernichów
  kwota: X zł
  tytuł: animacje, data spotkania, godziny animacji z dopiskiem zadatek
  PRZYKŁAD: animacje 24.09.2022 14-17:00, zadatek

  * Zadatek jest moim zabezpieczeniem na wypadek odwoływanie animacji. Gdy ty zrezygnujesz zadatek jest bezzwrotny, choć jeśli odwołasz odpowiednio wcześnie, że zdążę kogoś znaleźć na to miejsce zapewne ją zwrócę (taka już jestem :)). Jeśli natomiast to ja z jakiś przyczyn losowych nie będę mogła pojawić się na umówionych animacjach to zwracam zadatek i próbuję znaleźć kogoś na swoje miejsce.
 3. Pozostała część zapłaty za animacje może być dokonana w dniu animacji BLIKIEM lub ostatecznie gotówką lub przelewem na powyższy nr konta odpowiednio wcześnie aby doszły pieniądze przed terminem animacji
  np. jeśli animacje są w sobotę najlepiej zrobić przelew najpóźniej w czwartek tak aby na piątek pieniądze były na moim koncie.
 4. W przypadku animacji weselnych podczas rezerwacji zostaje wpłacone 30% ceny za usługę, natomiast na 2 tygodnie przed planowanym weselem jeszcze 20% tej kwoty. W związku z czym w dniu wesela zostaje do uregulowania 50% umówionej kwoty.

Oczywiście wystawiam faktury więc jeśli takiej potrzebujesz daj znać, to wystawię przed wpłatą całości wówczas w tytule należy podać nr faktury.