O mnie

Mam na imię Kasia, mam 32 lata i prywatnie jestem mamą trzech chłopców. W wolnych chwilach lubię czytać książki i spędzać czas na świeżym powietrzu z moją rodziną. Kreatywność to moje drugie imię. Moim hobby jest tworzenie rękodzieła, głównie metryczek i ramek na różne okazje. Postanowiłam więc dołączyć także zakładkę rękodzieło gdzie będą pojawiać się przykładowe ramki, które poprzez e-maila gibusiolandia@gmail.com również możecie zamawiać.

Zawodowo jestem animatorką czasu wolnego dla dzieci. Moje animacje nie mają sztywnego scenariusza, którego się muszę trzymać. Zazwyczaj przygotowuje sobie zabawy odpowiednie dla danej grupy wiekowej lub gdy dzieci będą w różnym wieku takie gry, które większości przypadną do gustu. Często dzieci same podpowiadają w co chciałyby się pobawić, bo znają wiele gier i zabaw z przedszkola czy szkoły. Nie ma problemu więc aby się w nie razem pobawić. Zdarza się, że ja ich nie znam i wtedy chętnie uczę się od dzieci, aby innym razem móc je wykorzystać. Uwielbiam wymyślać także nowe zabawy dla dzieci, którymi zazwyczaj zaskakuje dzieci podczas animacji. Wykorzystuje również dla urozmaicenia bańki, malowanie twarzy czy brokatowe tatuaże.

Do swojej oferty dołączyłam także organizację urodzin tematycznych, a tym samym dopasowanie gier i zabaw pod temat urodzin, przygotowanie dekoracji czy miejsca na poczęstunek dla dzieci. Jest również możliwość wynajęcia spersonalizowanej ścianki do zdjęć, którą mogę przygotować wedle Waszych wytycznych.

Przejrzyjcie poszczególne zakładki menu, a gdy będziecie zainteresowani zapraszam do kontaktu ze mną poprzez podany nr tel. czy e-mail. Jeśli nie odbiorę to oddzwonię w najbliższej wolnej chwili, podobnie z wiadomościami odpowiadam najszybciej jak to możliwe. Jestem tu dla Was i Waszych dzieci dlatego pytajcie, piszcie, dzwońcie, a na pewno ustalimy wspólnie szczegóły.

Mam zamiar także dzielić się tu z Wami w postach ciekawymi zabawami dla dzieci w różnym wieku, a także podpowiem jak zorganizować dziecku urodziny bez animatora tak aby były niezapomniane dla niego i jego gości. Podzielę się również z Wami przepisami na przekąski na takie przyjęcie. Pojawią się także tutaj posty dotyczące naszych małych i dużych podróży, w których będę dzielić się ciekawymi miejscówkami i atrakcjami w pobliżu.

Rozgość się tutaj, ale także zaobserwuj mnie na instagramie ( @gibusiolandia.pl ) czy facebooku (@gibusiolandia.pl ) , a będziesz od razu poinformowany o nowym poście, który tu zamieszczę.