ANIMATORKA NA WESELE

Organizujesz wesele swoje lub swoim klientom?
Na przyjęciu będą też dzieci i nie chcesz, żeby się nudziły?
Potrzebujesz by ktoś się nimi zajął gdy będziecie się z dorosłymi bawić w najlepsze?

Nie ma problemu zajmę się Waszymi małymi gośćmi i na pewno nudzić się nie będą. Do wyboru macie trzy pakiety.
Jeśli już zdecydowaliście, z którego skorzystacie piszcie lub dzwońcie do mnie aby zarezerwować termin. W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby wyceny indywidualnej zapraszam również do kontaktu. Mam nadzieję, że niebawem się zobaczymy. Jeśli jesteś ciekaw jak wyglądają moje animacje, u dołu strony znajdziesz krótki filmik 😉

Do każdego pakietu można dołożyć coś z listy dodatków w określonej cenie znajdującej się obok danej atrakcji.

 • Duże bańki sprawdzą się jeśli animacje są na zewnątrz. Ja pokazuję im jak to się robi bańki i później dzieci same je robią lub je rozbijają bo są też zwolennicy tego typu atrakcji.
 • Zamykanie w bańce sprawdzi się w przypadku animacji wewnątrz, a chcemy aby dzieci miały dodatkową atrakcję. Każde dziecko wchodzi do obręczy. a ja staram się zamknąć je w bańce (w tym czasie można dziecku zrobić fotkę).
 • Warsztaty kreatywne ich opis znajduje się w zakładce „WARSZTATY KREATYWNE” w przypadku wyboru pakietu
  i dodatkowo warsztatów wybieracie co kreatywnego będą dzieci robić i doliczamy za każde dziecko 20zł. W przypadku realizacji samych warsztatów ceny jak w cenniku w zakładce warsztaty kreatywne.
 • MINI prezenciki – to bransoletka lub breloczek będące pamiątką dla małych gości w podziękowaniu za przybycie na wesele.
 • Kącik maluszka – jeśli wesele jest np. w lokalu, a będą maluszki 0-3 lata przywożę ze sobą zabawki i kocyki
  aby i maluchy miały co robić.
 • Festiwal kolorów – to wyrzucenie przez dzieci w górę kolorowych proszków holi na mój znak. Zazwyczaj odbywa się to pod koniec imprezy. Polecam ostrzec o tej atrakcji rodziców małych gości aby mieli na sobie ubrania, które mogą się nie doprać. Jeśli chcecie aby wszyscy goście wesela zrobili z Wami festiwal kolorów też nie widzę problemu.
 • Dodatkowy animator na wesele – jest niezbędny jeśli na przyjęciu jest więcej niż 12-15 dzieci, ale na Twoje życzenie może się także pojawić za dodatkową opłatą gdy dzieci jest mniej.
 • Dodatkowa godzina – jeśli chcesz aby dzieci bawiły się z animatorką na weselu dłużej niż przewidziany czas w pakiecie możemy mój pobyt wydłużyć za określoną opłatą. W przypadku wyboru warsztatów kreatywnych jest to wliczone w ich cenę i wówczas jestem z dziećmi odgórnie przykładowo 3h, a nie 2h.

Obszar na którym działam to województwo małopolskie, dojadę w każdy jego zakątek. W cenie danego pakietu dojazd do 30 km od Czernichowa (32-070), powyżej naliczana jest opłata 2zł za każdy kolejny km.

Kraków, Skawina, Wadowice, Michałowice, Zielonki, Alwernia, Żarki, Libiąż, Rybna, Przeginia Narodowa, Przeginia Duchowna, Kamień, Rusocice, Liszki, Kryspinów, Czernichów, Wołowice, Wieliczka, Podłęże, Węgrzcechętnie odwiedzę te miasta, miasteczka i wsie (inne w Małopolsce także). Animatorka na wesele przyjedzie wszędzie gdzie ją zaprosicie 😉