ANIMATORKA NA URODZINY

Planujesz urodziny swojego dziecka?
Przetestowaliście już wszystkie sale zabaw w okolicy?
Nie masz czasu na przygotowanie atrakcji urodzinowych?
Nie chcesz aby solenizant i goście się nudzili?
Animacje urodzinowe ze mną to gwarancja świetnej zabawy i cudownych wspomnień!
Zapraszam zatem do wybrania jednego z poniższych pakietów lub kontaktu w sprawie wyceny indywidualnej 🙂

Oferta znajdująca się po lewej stronie to najkorzystniejsza u mnie opcja urodzinowa.
Dotyczy ona urodzin organizowanych od poniedziałku do piątku. Mogą to być zarówno urodziny w domu/ogrodzie/parku, ale także w przedszkolach/szkołach/bawialniach – wówczas Państwo pytacie nauczycielki/właścicielki czy jest możliwość zamówienia animatorki na urodziny. Jeżeli się zgodzi dajecie mi kontakt do tej osoby abym już bezpośrednio ustaliła szczegóły.
W przypadku większej ilości dzieci niż 10 czyli jeśli
np. urodziny odbywają się w przedszkolu dla całej grupy, cena ustalana jest indywidualnie. Polecam zajrzeć także na koniec tej strony gdzie znajdują się dodatki jak np. mini prezenciki dla każdego dziecka czy festiwal kolorów. W czasie wiosenno-letnim naprawdę warto z tej opcji skorzystać, jest ona dużo korzystniejsza niż urodziny w weekend, a na zewnątrz jest długo jasno więc spokojnie można zorganizować takie urodzinki po przedszkolu/szkole/pracy.
Myślę, że tańszej oferty nie znajdziecie w żadnej bawialni czy innym miejscu rozrywki, a gwarantuję świetną zabawę, mega emocje i piękne wspomnienia.
Jeżeli jednak woleli by Państwo urodziny w weekend proszę przejrzeć poniższe pakiety albo ustalić ich przebieg indywidualnie ze mną.

Do każdego pakietu można dołożyć coś z listy dodatków w określonej cenie znajdującej się obok danej atrakcji.

 • Duże bańki sprawdzą się jeśli animacje są na zewnątrz, dzieciaki chętnie robią bańki, ale są i zwolennicy, którzy gonią je, aż nie rozbiją wszystkich w zasięgu ręki.
 • Zamykanie w bańce sprawdzi się w przypadku animacji wewnątrz, to dodatkowa atrakcja, która napewno ucieszy nie jedno dziecko. Każdy chętny wchodzi do obręczy. a ja staram się zamknąć je w bańce (w tym czasie można dziecku zrobić fotkę).
 • Piniata – jest robiona pod indywidualne zamówienie, staramy się aby była w kształcie pasującym do tematyki imprezy np. sarenka czy szop na leśnych urodzinach, a może to kolorowe przyjęcie w tematyce jednorożców – nie ma problemu zrobimy głowę jednorożca. Wybór należy do solenizanta. Piniata przeze mnie sprzedawana jest pusta, więc należy wypełnić ją słodkościami lub innymi drobnymi upominkami, które także można u mnie zamówić.
 • MINI prezenciki – to bransoletka lub breloczek będące pamiątką dla gości w podziękowaniu za przybycie na urodziny.
 • Warsztaty kreatywne ich opis znajduje się w zakładce „WARSZTATY KREATYWNE” w przypadku wyboru pakietu
  i dodatkowo warsztatów wybieracie co kreatywnego będą dzieci robić i doliczamy za każde dziecko 20zł. W przypadku realizacji samych warsztatów ceny jak w cenniku znajdującym się w zakładce warsztaty kreatywne.
 • Kącik maluszka – jeśli urodziny np. są w lokalu lub nie masz w domu już takich zabawek, a będą maluszki 0-3 lata przywożę ze sobą różne zabawki i kocyki aby i maluchy miały co robić.
 • Festiwal kolorów – to wyrzucenie przez dzieci w górę kolorowych proszków holi na mój znak. Zazwyczaj odbywa się to pod koniec imprezy. Polecam ostrzec o tej atrakcji rodziców małych gości aby mieli na sobie ubrania, które mogą się nie doprać.
 • Dodatkowy animator na urodziny – jest niezbędny jeśli na przyjęciu jest więcej niż 12-15 dzieci, ale na Twoje życzenie może się także pojawić za dodatkową opłatą gdy dzieci jest mniej.
 • Dodatkowa godzina – jeśli chcesz aby dzieci bawiły się z animatorką dłużej niż przewidziany czas w pakiecie możemy mój pobyt wydłużyć za określoną opłatą. W przypadku wyboru warsztatów kreatywnych jest to wliczone w ich cenę
  i wówczas jestem z dziećmi odgórnie przykładowo 3h, a nie 2h.

Obszar na którym działam to województwo małopolskie, dojadę w każdy jego zakątek. W cenie danego pakietu dojazd w promieniu 30 km od firmy tj. od Czernichowa (32-070), dopłata to 2zł za każdy km powyżej tych 30.

Kraków, Skawina, Wadowice, Michałowice, Zielonki, Alwernia, Żarki, Libiąż, Rybna, Przeginia Narodowa, Przeginia Duchowna, Kamień, Rusocice, Liszki, Kryspinów, Czernichów, Wołowice, Wieliczka, Podłęże, Węgrzcechętnie odwiedzę te miasta, miasteczka i wsie (inne w Małopolsce także).
Animatorka na urodziny przyjedzie wszędzie gdzie ją zaprosicie 😉