URODZINY

Planujesz urodziny swojego dziecka?
Przetestowaliście już wszystkie sale zabaw w okolicy?
Nie masz czasu na przygotowanie samemu atrakcji urodzinowych?


Zatem urodziny z GIBUSIOLANDIĄ to świetny wybór – gwarancja świetnej zabawy i cudownych wspomnień!

Animacje urodzinowe trwają 2-3h (w zależności od pakietu) w tym, czasie dobieram zabawy do wieku uczestników i oczywiście reakcja dzieci na daną zabawę jest dla mnie bardzo ważna. Gdy tylko widzę, że akurat ta gra im nie odpowiada mam w zanadrzu kolejną, która zazwyczaj jest strzałem w dziesiątkę. Tak działam i to się sprawdza, dlatego trzymanie się jakiegokolwiek scenariusza nie zawsze ma sens bo przy dzieciach nigdy nic nie wiadomo 😉 Jesteśmy na animacjach dla dzieci, więc staramy się zrobić wszystko by to one były zadowolone!
Zapraszam zatem do wybrania jednego z poniższych pakietów lub kontaktu w sprawie wyceny indywidualnej 🙂

Zerknij co inni sądzą o naszych animacjach i warsztatach:

Emilia Kolanko
Emilia Kolanko
2023-07-17
Serdecznie polecam animacje prowadzone przez Panią Kasię! 😍Gibusiolandia zawitała do nas w trakcie półkolonii "Lato w szkole". Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i przede wszystkim niesamowitemu kontaktowi z dziećmi, zabawy były wielką frajdą dla wszystkich 😍 Pani Kasia reagowała na emocje dzieci, będąc bardzo elastyczną w doborze zabaw. Nikt się nie nudził, co w grupie 30 osób jest naprawdę wielką sztuką ♥️ Bardzo dziękuję i raz jeszcze bardzo polecam 🌷🌷
Anna Kaźmierczak-Łuczak
Anna Kaźmierczak-Łuczak
2023-06-06
Pani Kasia jest wymarzoną animatorką dla dzieci. Jest osobą przyjazną, wesołą, ciepłą, a do tego niesamowicie zdolną i kreatywną. Stale stawia na rozwój. Udana zabawa pewna na 100%. Polecam z przyjemnością. A.K.Ł.
Marcin Górka
Marcin Górka
2023-06-02
Zdecydowanie polecam! Pełne i prawdziwe zaangażowanie, fajne pomysły, Dzieci bardzo zadowolone!
Weronika Zelek
Weronika Zelek
2023-06-01
Bardzo serdecznie polecam wszystkim Panią Kasię! Jest to osoba pełna pozytywnej energii, a dzieci są zachwycone jej pomysłami i sposobem prowadzenia zajęć. Wszystko było dobrze zorganizowane, a atrakcje dobrane pod wiek uczniów. Dziękuję w imieniu wszystkich zadowolonych dzieci ❤️ To była wspaniała przygoda!
Edyta Szymczyk
Edyta Szymczyk
2023-05-13
Polecamy. Zabawy z dzieciakami pierwsza klasa. Super profesjonalnie.
Katarzyna Gawłowska
Katarzyna Gawłowska
2023-04-30
Polecam współpracę z Gibusiolandią z całego serca. Pani Kasia właścicielka jest wspaniała i ma świetny kontakt z dziećmi.
Art Boutique
Art Boutique
2023-04-30
Polecam 🙂
Agnieszka Raczyńska
Agnieszka Raczyńska
2023-04-28
Kasia prowadziła warsztaty w przedszkolu i szkole moich dzieci. Starszy uszył poduszkę i sam ją ozdobił tak jak chciał więc teraz jest ulubiona😊 Kasia ma dużo pozytywnej energii i dobre serce wiec dzieci ja lubią, także te mniej przebojowe.
Piotr Pietruszewski
Piotr Pietruszewski
2023-04-13
Świetne warsztaty organizowane u nas w Przedszkolu, Córce bardzo się podobały, serdecznie polecam :)
Ewa Madej
Ewa Madej
2023-03-03
Szczerze polecam,Kasia prowadzi warsztaty w szkole/przedszkolu w Klokoczynie.Moje dzieciaki ją uwielbiają i z niecierpliwością czekają co wymyśli następnym razem.

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż w danym pakiecie się znajduje to możesz co nieco wybrać
z listy obok i dorzucić do pakietu lub stworzyć swój własny pakiet z moją pomocą. Wycena indywidualna także jest możliwa wystarczy, że zadzwonisz pod nr tel. 795-135-769 lub napiszesz e-mail na adres: gibusiolandia@gmail.com.


Obszar na którym działam to województwo małopolskie, dojadę w każdy jego zakątek. W cenie danego pakietu dojazd w promieniu 30 km od firmy tj. od Czernichowa (32-070), dopłata to 2zł za każdy km powyżej tych 30.

Kraków, Skawina, Wadowice, Michałowice, Zielonki, Alwernia, Żarki, Libiąż, Rybna, Przeginia Narodowa, Przeginia Duchowna, Kamień, Rusocice, Liszki, Kryspinów, Czernichów, Wołowice, Wieliczka, Podłęże, Węgrzce – chętnie odwiedzę te miasta, miasteczka i wsie (inne w Małopolsce także).
Animatorka na urodziny przyjedzie wszędzie gdzie ją zaprosicie 😉